Zrób transparent razem z nami!

wtorek, 7 czerwca 2011

Zapraszamy 10 czerwca o godzinie 18:00 do klubokawiarni Grawitacja (ul. Browarna 6, obok Tarabuka). Malujemy transparenty! Parada Równości to okazja do przypomnienia, że żądamy ustawy o związkach partnerskich, ale także do wznoszenia innych postulatów - brak podjazdów dla wózkowiczów, nietolerancja wobec osób innej narodowości czy wyznania? seksizm? ageizm? Sprzeciw wobec tych zjawisk powinien być widoczny podczas Parady!

Hasło nam przyświecające - To TY jesteś Paradą. Jeśli ma być to miejskie święto różnorodności - przyjdźcie na Paradę, a wcześniej przygotujmy razem transparenty.

Zapewniamy podstawowe materiały do pracy, jednak prosimy - przynieście pisaki, farbki, "patyki" i wszystko, co uważacie, że może się przydać.

W ramach wydarzenia organizatorzy Miłość nie wyklucza zaprezentują pierwsze niespodzianki, jakie przygotowali na Paradę Równości. Podobno będą prezenty... Facebook tutaj.

Na Festiwal zaprasza Warszawa - najlepsza kandydatka do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016:

0 komentarze:

Spacer

Warszawskie Historie

Homicze nowości wydawnicze

Masz pomysł?

I Dni HomoWarszawy oznaczają, że będzie kontynuacja - jeśli masz pomysł na świętowanie obecności, historii i teraźniejszości osób LGBTQ w stolicy - napisz do nas!

  © Blogger template Writer's Blog by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP